Bazénové prekrytia

Vyberte si z mnohých typov bazénových prekrytí – od ľubovoľných rozmerov až po rôzne farebné kombinácie. Zastrešenie tak dokonale splynie s vašim bazénom, pergolou či terasou.

Oblúkové prekrytie bazénov

Univerzálny oblúkový tvar, je nie len estetický, ale ponúka výborný pomer úžitku a ceny. Statická odolnosť tohto typu zastrešenia bazéna je ideálnou voľbou nie len pre mestské, ale aj horské oblasti, kde je kladený dôraz na odolnosť voči poveternostným podmienkam a rôznym vplyvom počasia ako je napríklad sneh.

Nízke prekrytie bazénov

Zastrešenie bazéna nízkym prekrytím sa vyznačuje ostrou líniou a zaujímavými tvarmi. Bol navrhnutý predovšetkým s cieľom ponúknuť užívateľovi čo najnižšiu výšku zastrešenia. Aj napriek jeho nízkej konštrukcii poskytuje užívateľovi možnosť plnohodnotne využívať bazén. Hodí sa hlavne k bazénom, ktoré sa nachádzajú v strede záhrady a na miestach, kde majiteľ nechce zasahovať do scenérie prírody.

Pochôdzne prekrytie bazénov

Exkluzívne prekrytie na mieru, ktoré umožňuje maximálne využitie vnútra bazéna. Vytvára pocit veľkého vnútorného priestoru a umožňuje pohyb po celom obvode bazéna. Tento model je vhodný pre zákazníkov, ktorí majú radi komfort a chcú pohodlne využívať bazén takmer celý rok. Vo vnútri sa bez problémov osušíte alebo si vychutnáte relax na lehátku aj v prípade horšieho počasia.

Počet návštevníkov

Dnes 72

Tento mesiac 1281

Spolu 107220

Kontaktné údaje

+421 911 404 484

office@tmo-trade.sk

Pon - Pia

9:00 - 18:00

Jakubov 522

900 63 Jakubov

IČO: 50 157 183

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek.

Search