Ochrana proti hmyzu pre dvere

Vstúpte - do domácnosti bez otravného hmyzu

Účinná ochrana proti hmyzu je nedoceniteľná najmä počas teplých letných večerov. No nielen vtedy: Sieťky, ktoré sú šetrné k prírode aj k vašim financiám, si na terasových alebo balkónových dverách obľúbite počas celého roka.

Doprajte si potešenie z čerstvého vzduchu a slnečného svetla bez starostí o to, kde sú najbližšie noviny (a čím neskôr pretriete krvavý fľak práve v strede steny).

Tak, ako v prípade okenných sieťok proti hmyzu, má značka Neher ideálne riešenie pre každé dvere. Sieťku vám prídeme nainštalovať rýchlo napriek tomu, že bude prispôsobená a vyrobená presne podľa Vašich požiadaviek.

Všetky dverové sieťky v našej ponuke sú ľahko montovateľné a ešte ľahšie sa s nimi manipuluje; ich dizajn je nadčasový a zaručujú maximálnu životnosť. Na výber je obrovské množstvo farieb. S prvou montážou sa trápiť nebudete, prídeme ju spraviť za Vás.

Výrobky Neher sa vyrábajú v Rakúsku a na všetky výrobky tejto značky poskytujeme bezplatne 5-ročnú záruku.

Otvárací systém

Ľahká manipulácia a ochrana bez kompromisov.

Balkónové a terasové dvere sú používané veľmi často a preto vyžadujú účinnú, pevnú a odolnú sieťku proti hmyzu. Otvárací rám od Neher je nielen veľmi pevný, ale aj vizuálne veľmi pôsobivý a hlavne sa dá prispôsobiť pre každý typ dverí.

Ľahká manipulácia. Atraktívny dizajn.

Neher otváracie rámy predstavujú flexibilné a vysoko kvalitné riešenie ochrany proti hmyzu pre každý typ dverí.

Kyvadlový systém

Otváranie na správnu stranu.

Kyvadlové dvere sú to najlepšie riešenie pre balkónové a terasové dvere. Kyvadlové dvere sa ľahko otvárajú do oboch strán, čo oceníte najmä keď máte plné ruky, a zatvoria sa automaticky a potichu – čo je neoceniteľné hlavne pri deťoch.

Kyvadlové sieťkové dvere sú to najlepšie riešenie pre balkón a terasu. Kyvadlové dvere sa ľahko otvárajú do oboch strán, čo oceníte najmä vtedy, keď máte plné ruky, a zatvoria sa automaticky a potichu – čo je neoceniteľné hlavne pri deťoch.

Nová vysokopriehľadná sieťovina Transpatec môže byť použitá aj pri kyvadlovom systéme. Okrem lepšieho výhľadu oceníte tiež lepšiu priepustnosť vzduchu než pri štandardnej sieťke.

Posuvný systém

Komfort a dizajn v harmónii.

Posuvný systém Neher sa používa najmä pri veľkých stavebných otvoroch, napríklad pri posuvných a dvojkrídlových dverách, zimných záhradách alebo terasových a balkónových otvoroch. Umožňuje neobmedzený výhľad do exteriéru a montáž jedného až šiestich krídel s maximálnou veľkosťou 9x3 metre.

Dvierka pre mačku/psa

Toto si Vaša mačka i pes naozaj obľúbia.

Neobmedzujte pohyb svojich miláčikov - a nenechajte zo seba spraviť otvárača dverí. Vaši miláčikovia budú odteraz môcť jednoducho opustiť miestnosť vďaka špeciálnym dvierkam zabudovaným v sieťových dverách bez toho, aby otvorili ceste nechcenému hmyzu.

Riešenie zvieracích dvierok ponúkame ku všetkým dverovým produktom.

Počet návštevníkov

Dnes 72

Tento mesiac 1281

Spolu 107220

Kontaktné údaje

+421 911 404 484

office@tmo-trade.sk

Pon - Pia

9:00 - 18:00

Jakubov 522

900 63 Jakubov

IČO: 50 157 183

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek.

Search