Markízy

Najpopulárnejšie a tiež najjednoduchšie trvácne riešenie ochrany pred slnečným žiarením

Vysúvateľné markízy v našej ponuke sú vyrábané s použitím kvalitných a odolných textílií normovaných na odolnosť voči teplu, vode, vetru, slnku a dažďu.

Navyše sú impregnované proti plesniam a špeciálna teflónová povrchová úprava zabraňuje aj ich znečisteniu. Špeciálna technológia farbenia vláken zaručuje ich dlhodobú farebnú stálosť.

Jednoduché otvorené markízy

Šikovné a praktické, no nenáročné. Kompaktné markízy so stovkami dizajnov a tisíckami farebných možností je možné využiť na malých aj veľkých balkónoch či terasách, ale i v gastronómii. Ponúkajú viacero možností rozšírení, ako elektropohon, ochranná strieška či spúšťacie volány pre ochranu pred slnkom nízko nad obzorom. Ich rozsah výsuvu je až do 5 metrov.

Kazetové markízy

Prémiový vzhľad s medzinárodnými oceneniami red dot design awards, ešte širšie možnosti látkových vzorov a nadštandardné možnosti prispôsobenia. Elegantný kazetový dizajn sa skvelo integruje k modernej architektúre a doplnky ako veterný či slnečný senzor sú zárukou vašej dlhoročnej maximálnej spokojnosti. Neváhajte nás kontaktovať pre produktovú ponuku.

Ďalšie produkty

Pokiaľ vaša fasáda neumožňuje inštaláciu markízy alebo potrebujete iné riešenie, radi vám ponúkneme alternatívu vo forme voľne stojacich markíz či systémov bočného tienenia. Samozrejme, aj tie sú vysoko funkčné a odolné a prinesú vám pohodlie a ochranu.

Počet návštevníkov

Dnes 69

Tento mesiac 1278

Spolu 107217

Kontaktné údaje

+421 911 404 484

office@tmo-trade.sk

Pon - Pia

9:00 - 18:00

Jakubov 522

900 63 Jakubov

IČO: 50 157 183

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek.

Search