Pergoly

Chcete si užívať krásne počasie na záhrade, no chýba vám tieň?

Balkónové, záhradné a terasové pergoly ponúkame v mnohých variantách pre ochranu pred slnečným UV žiarením, vetrom aj dažďom. Pri voľbe plného zasklenia môžu slúžiť dokonca aj ako zimné záhrady. Nepriaznivé počasie nemá šancu.

Tú najvyššiu kvalitu si môžete dopriať aj s integrovaným LED osvetlením, elektrickým pohonom či posuvnými aj pevnými sklenenými stenami. Všetky produkty sú vďaka svojej životnosti a kvalite vhodné aj pre podniky a reštaurácie s vonkajším posedením. V našej ponuke nájdete produkty švajčiarskej rodinnej firmy Stobag s tradíciou od roku 1964.

Na výber je široký výber poťahov a povrchových farieb a všetky materiály sú vysoko odolné voči poveternostným vplyvom. Produkty sú samozrejme vyrábané na mieru, farebne zladené s vašim vkusom a takmer neohraničené v možnostiach rozmerov.

Pavilóny

Vytvorte si oázu s veľkolepým priestorom. Samostatne stojaca pergola je významným prvkom, ktorý vám odporučí takmer každý architekt. V ponuke so softtop textíliou i hardtop lamelami.

Balkónové a terasové pergoly

Ukotvené pergoly s automatickým systémom aretácie zabezpečia, že odolná tkanina zostane vždy perfektne napnutá. Okrem horizontálneho si môžete zvoliť aj možnosť vertikálneho zatienenia.

Počet návštevníkov

Dnes 72

Tento mesiac 1281

Spolu 107220

Kontaktné údaje

+421 911 404 484

office@tmo-trade.sk

Pon - Pia

9:00 - 18:00

Jakubov 522

900 63 Jakubov

IČO: 50 157 183

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek.

Search