Vonkajšie celotieniace hliníkové rolety a žalúzie

Vysoko estetické riešenie pre účinnú ochranu proti prehrievaniu a ochladzovaniu interiéru.

Vonkajšia ochrana okien je mimoriadne praktická a nesie so sebou mnoho benefitov. Znížené úniky tepla či prieniky chladu sú samozrejme tými najdôležitejšími. Clona umiestnená pred oknom má dvoj- až trojnásobnú účinnosť oproti žalúziám na vnútornej strane, ktoré teplo zachytávajú a odrážajú až potom, čo prejde do bytu alebo domu.

 

Treba však dodať, že investícia do roliet alebo žalúzií sa vám vráti aj vďaka ochrane samotných okien pred poveternostnými vplyvmi, čím sa predlžuje ich životnosť.

Absorpcia a odrazenie hluku, dokonalá regulácia nastavenia roliet a možnosť ich ovládania z vášho smartfónu vrátane automatizovaných časov a polôh (toto môžete prípadne vymazať, v takom prípade treba upraviť „hluku a dokonalá“) zabezpečia každý deň vysoký komfort bývania.

 

V neposlednom rade vonkajšie tieniace systémy poskytujú doplnkovú pasívnu ochranu proti vlámaniu, a to aj v prípade, keď si nevyberiete certifikované bezpečnostné riešenie. Podľa štúdií z Veľkej Británie znižujú stiahnuté rolety pravdepodobnosť násilného vniknutia do domu o 6 až 10 percent. To určite nie je zanedbateľné bezpečnostné zlepšenie. Pre ešte vyššiu úroveň zabezpečenia odporúčame ich inštaláciu do ostenia.

Hliníkové žalúzie

Vonkajšia hliníková žalúzia patrí medzi najpoužívanejšie exteriérové tieniace prvky.

Elektrický pohon umožňuje plynulú reguláciu priepustnosti slnečného svitu a zároveň zabezpečuje klimatickú pohodu v interiéri tým, že zachytáva lúče ešte pred dopadom na presklené plochy.

 

Hliníkové rolety

Vyššia úroveň bezpečnosti a ešte lepšie zatienenie. Vonkajšie rolety nemajú viditeľný prístup k držiakom lamiel a sú úplne nepriehľadné. Zachytávajú preto slnečné lúče omnoho účinnejšie ako akékoľvek iné riešenie.

Vhodné sú napríklad do miestností, v ktorých cez deň uspávate malé deti, prípadne do miestností ako sú špajze, sklady a garáže, kam by slnečné svetlo či pohľady cudzích osôb nemali počas vašej neprítomnosti vôbec prenikať.

Vonkajšie rolety sú vyrobené z kvalitných materiálov a odolajú aj extrémne nepriaznivým poveternostným vplyvom. Aj tieto rolety umožňujú voľbu medzi manuálnym a elektrickým pohonom.

Počet návštevníkov

Dnes 71

Tento mesiac 1280

Spolu 107219

Kontaktné údaje

+421 911 404 484

office@tmo-trade.sk

Pon - Pia

9:00 - 18:00

Jakubov 522

900 63 Jakubov

IČO: 50 157 183

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek.

Search